Locatie: Nijmegen, Gelderland
Applicatiecoördinator PACS II / Beeldmanagement - Canisius Wilhelmina Ziekenhuis (CWZ) te Nijmegen
Voor de unit informatie management zoeken wij een applicatiecoördinator PACS II met passie voor medisch beeldmanagement.
De afdeling Informatiemanagement (IM) in Canisius Wilhelmina Ziekenhuis (CWZ) richt zich op de functionele aspecten van ICT voor gebruikers van verschillende systemen. Hieronder valt onder meer informatieadvies, projectmanagement en functioneel applicatiebeheer. Hierbinnen kennen we verschillende aandachtsgebieden, waaronder Beeldmanagement (PACS-I en PACS-II).
Recente innovaties zijn de ziekenhuisbrede implementatie van Agfa EI 8.1 en PACS-driven werken voor de Radiologie.
Wij zijn op zoek naar een applicatiecoördinator voor onze beeldmanagement systemen (Agfa EI). Als applicatiecoördinator werk je samen met een hecht team aan het beschikbaar maken en houden van beelden binnen CWZ. Je voornaamste werkzaamheden zijn:
Interesse? Neem contact op met me via kim@pitt-it.nl of bel me via 06-24 16 97 93